Yorumlar

Derecelendirme


Ağustos 2018
Emel S.

Gayet memnun kaldık. Denizi personellerin ilgisi ve güleryüzlü olması tatilimizin güzel geçmesini sağladı. Animasyonda Ali tek başınaydı ama herkese yetişmeye çalışan saygılı bir elemandı. Herkese teşekkürler.

Derecelendirme


Temmuz 2018
Nurhan P.

Kafa dinlemelik mükemmel bir tatil yeri yemekler süper temizlik süper ilgi alaka harika bayıldım tatilde aradığım tüm özellikler mevcut verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz diye bilirim buraya gelecek arkadaşlara bali masajını mutlaka yaptırmalarını öneririm harika bir Otel mükemmel işletme bu olsa gerek emeğinize sağlık hersey çok güzeldi inşallah seneyede burdayım.

Derecelendirme


Temmuz 2018
Arif Y.

Şu an balayımızın ilk durağı olan Onkel Beldibi'ndeyiz. Otele girişimizden itibaren tüm çalışanlar ilgileriyle takdirimizi kazanmayı başardı. Düğün çekimimiz için bu oteli de kullandık ve tüm çalışanlar ve misafirler bize büyük bir anlayışla yaklaştı. Otelin tasarımı dekorları muhteşem. Havuz ve plaj gayet temiz ve düzenli. Hele iskelesi yok mu. Tam anlamıyla İncredible. Yemekler lezzetli ve yeterli. Buraya gelmek isteyenlere önerim hiç vakit kaybetmeden ve bir an bile düşünmeden bavullarını hazırlasınlar. Teşekkürler Onkel Ailesi

Derecelendirme


Temmuz 2018
Yasemen K.

Her şey çok güzel herkes denesin mükemmel kaç yere gittim hiç bu kadar memnun kalmadım teşekürler otel sahibine çalışanlar güler yüzlü saygılı inanın yorumlara bakmayın çok güzel.

Derecelendirme


Haziran 2018
Gökhan K.

Otelden çok memnun kaldık. İki aile 6 gün konaklama yaptık çok temiz düzenli tertipli güler güzlü tüm personel her şey mükemmeldi yemekler gayet başarılı seneyede tekrar gelmek istediğim bir otel. Memnun kalacaksınız.

Derecelendirme


Haziran 2018
Emrah C.

Balayı için izmirden geldik çok iyi ağırlandık çalışanların ilgisi, yemekleri, ikramları, denizi, havuzu, havası herşeyi çok iyi çok memnun önümüzdeki yıllarda tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

Yorum BırakınDeğerlendirme: (4/5)

Numaranızı bırakın,
Biz Sizi Arayalım

Başlık

  • Yetişkin Sayısı
  • Çocuk Sayısı
Tamam